تحقیق درباره شکل گیری تخیل کودک

ساخت وبلاگ
چکیده : اختصاصی از کوشا فایل تحقیق درباره شکل گیری تخیل کودک دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت . ... با عنوان : تحقیق درباره شکل گیری تخیل کودک بخوانید :
اختصاصی از کوشا فایل تحقیق درباره شکل گیری تخیل کودک دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

تحقیق درباره شکل گیری تخیل کودک


تحقیق درباره شکل گیری تخیل کودک

فرمت فایل :word (قابل ویرایش) تعداد صفحات:19صفحه

 

 

 

 

 

مغز کودک شما در زمان تولد، حدودا صد میلیارد سلول داشت. این مطلب به خودی خود شگفت انگیز و جالب توجه است، اما آنچه در مغز او در این دوران اتفاق می افتد، شگفت انگیزتر است. هر کدام از آن سلولها در حال ارسال و دریافت سیگنالهای الکتریکی است و همچنین این سلولها با یکدیگر پیوندهایی ایجاد می کنند که با تکرار و تمرین، نهایتا منجر به تشکیل شبکه هایی از سلولهای عصبی خواهد شد. این شبکه ها (که معمولا مدارهای عصبی نامیده می شوند)، امکان فکر کردن و یادگیری را برای کودک فراهم می سازند. هنگامی که سه سال از تولد او بگذرد، هزار هزار میلیارد پیوند عصبی در مغز او تشکیل شده است.

اکنون، مغز کودک شما در حال ایجاد مسیرهای عصبی است که در تمام طول عمر او مورد استفاده قرار خواهند گرفت. هر کدام از این پیوندها و مسیرها که مرتب مورد استفاده قرار گیرد به یک پیوند یا مسیر دائمی تبدیل می شود، در حالی که اگر برخی از این پیوندها مرتب مورد استفاده قرار نگیرند، ممکن است از بین بروند. به همین دلیل، متخصصین بر اهمیت سه سال اول زندگی، بسیار تاکید می کنند: هرکاری که شما به همراه کودک خود انجام دهید، از بازی کردن تا خوردن و راه رفتن و کتاب یا شعر و آواز خواندن، به مغز او کمک می کند تا فعالیت بیشتری انجام دهد.

 


دانلود با لینک مستقیم


تحقیق درباره شکل گیری تخیل کودک
...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 30 اسفند 1395 ساعت: 11:06