الفبای تجارت الکترونیکی - مزایا و مدل های تجارت الکترونیک

ساخت وبلاگ
چکیده : اختصاصی از کوشا فایل الفبای تجارت الکترونیکی - مزایا و مدل های تجارت الکترونیک دانلود با لینک مستق... با عنوان : الفبای تجارت الکترونیکی - مزایا و مدل های تجارت الکترونیک بخوانید :
اختصاصی از کوشا فایل الفبای تجارت الکترونیکی - مزایا و مدل های تجارت الکترونیک دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

الفبای تجارت الکترونیکی - مزایا و مدل های تجارت الکترونیک


الفبای تجارت الکترونیکی - مزایا و مدل های تجارت الکترونیک

الفبای تجارت الکترونیکی - مزایا و مدل های تجارت الکترونیک ( 20 صفحه )

 

قدمت تجارت الکترونیکی یا ecommerce به قبل از پیدایش شکل کنونی اینترنت برمی‌گردد، اما به علت هزینه‌های سنگین این شیوه از تجارت، امکان استفاده از آن تا چند سال گذشته فقط در اختیار شرکت‌های بزرگ تجاری و مؤسسات اقتصادی مانند بانک‌ها و دولت‌ها بوده است.

قدمت تجارت الکترونیکی یا ecommerce به قبل از پیدایش شکل کنونی اینترنت برمی‌گردد، اما به علت هزینه‌های سنگین این شیوه از تجارت، امکان استفاده از آن تا چند سال گذشته فقط در اختیار شرکت‌های بزرگ تجاری و مؤسسات اقتصادی مانند بانک‌ها و دولت‌ها بوده است. با همه‌گیر شدن اینترنت و امکان استفاده همه اقشار جامعه در کشورهای مختلف جهان این فرصت پیدا شد که ساختار تجارت الکترونیکی تغییر کند، از حالت اختصاصی بودن برای طبقه خاصی خارج شود و به پدیده‌ای برای همه تبدیل شود. در کشور ما نیز مدتی است که بحث تجارت الکترونیکی و راهکارهای عملی پیاده سازی آن به طور جدی مطرح شده است. به لحاظ اهمیت این موضوع و کاربردهای گسترده‌ای که در شبکه اینترنت دارد قصد داریم طی سلسله مقالاتی که از این پس در ماهنامه شبکه شاهد آن خواهید بود، به ابعاد گوناگون فنی، اقتصادی و کاربردی تجارت الکترونیکی بپردازیم. در اولین قسمت، ابتدا به مزایای استفاده از این نوع تجارت می‌پردازیم و سپس مروری بر انواع مدل‌های تجارت الکترونیکی خواهیم داشت و پاره‌ای از مفاهیم مقدماتی در این زمینه را مرور خواهیم کرد. در قسمت‌های بعدی به تدریج کاربردهای عمده تجارت الکترونیکی از جمله فروش آنلاین و مسائل فنی پیرامون آن را مورد توجه قرار خواهیم داد. لازم به ذکر است که برای قسمت نخست این مجموعه مقالات که به کلیات اختصاص دارد، از مطلب آقای شمس‌زاده استفاده شده و برای قسمت‌های بعدی، مطلب به شیوه کاربردی و با ذکر مصادیق ادامه خواهد یافت.


دانلود با لینک مستقیم


الفبای تجارت الکترونیکی - مزایا و مدل های تجارت الکترونیک
...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 29 اسفند 1395 ساعت: 10:56