دانلود پاورپوینت کمپوت سازی 37 اسلاید

ساخت وبلاگ
چکیده : اختصاصی از کوشا فایل دانلود پاورپوینت کمپوت سازی 37 اسلاید دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت . ... با عنوان : دانلود پاورپوینت کمپوت سازی 37 اسلاید بخوانید :
اختصاصی از کوشا فایل دانلود پاورپوینت کمپوت سازی 37 اسلاید دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

دانلود پاورپوینت کمپوت سازی 37 اسلاید


دانلود پاورپوینت کمپوت سازی  37 اسلاید

دسته بندی : پاورپوینت _ عمومی و آزاد

نوع فایل:  ppt _ pptx ( قابلیت ویرایش متن )

فروشگاه فایل » مرجع فایل


 قسمتی از محتوی متن ppt : 

 

تعداد اسلاید : 37 صفحه

بسم الله الرحمن الرحیم موضوع : کمپوت سازی مراحل تهیه کنسروماهی : به طور کلی مراحل تهیه کنسروماهی با توجه به نوع محصول شامل عملیات زیر است : 1- آماده سازی 2- آب نمک گذاری 3- پخت اولیه 4- قوطی کردن 5- اضافه کردن مدیوم 6- هواگیری (اگزوست کردن ) 7- دربندی 8- فرآیند حرارتی (اتوکلاو کردن ) آماده سازی : این مرحله در گونه های مختلف ماهی متفاوت است مثلاً محتویات شکم بعضی از ماهیها در عرضه تخلیه و سپس به کارخانه ارسال می گردد ولی در بعضی از گونه ها مانند ساردین تخلیه شکمی در عرشه انجام نمی شود و به صورت شکم پربه کارخانه فرستاده می شود .
به طور کلی آماده سازی شامل مراحل زیر است : 1- انجماد زدایی 2- فلس گیری 3- جداکردن سر 4- تخلیه شکمی 5- شستشودادن و ضدعفونی کردن با آب کلرینه آب نمک گذاری : برای ایجاد طعم و محکم شدن پوست ، ماهی را برای مدت معینی در محلول غلیظ آب نمک معمولی غوطه ور می کنند .
این عمل علاوه بر ایجاد طعم ، مزایای زیر را نیز داراست : 1- مانع چسبیدن ماهی به قوطی می گردد .
2- باقیماندۀ ماده لزج را از بدن ماهی پاک می کند .
3- ظاهر ماهی را درخشان می کند .
این عمل به دو روش ساکن و متحرک قابل اجراست .
پخت اولیه : دراین مرحله حرارت لازم را براساس نوع محصول ، درصد آب ، چربی ، گونه ماهی در نظرمی گیرند تا حرارت زیاد باعث ازبین رفتن محصول نگردد .
قوطی کردن : دراین مرحله ماهیهای پخته شده به وسیلۀ ماشین یاکارگربه قطعات کوچک تقسیم و درون قوطی قرار داده می شوند در صورتی که ماعهیان کوچک باشند به صورت سر و دم در کناریکدیگرقرار گرفته ، قوطی پرمی شود .
انتخاب نوع قوطی براساس نوع محصول نهایی و اندازۀ ماهی صورت می گیرد .
اضافه کردن مدیوم : بعدازقوطی کردن به ماهی روغن سس و .
.
.
اضافه می گردد .
هواگیری : این مرحله از نظرنگهداری محصول نهایی بسیار حساس است زیرا در صورتی که قوطیهای کنسروبویژه قوطیهای بزرگ به طورصحیح ، هواگیری نشود ، در مرحله حرارت دادن به سرو کف قوطی فشار وارد می آید و ممکن است در ابتدا ایجادبادکردگی نموده ، در نهایت سبب پیچش قوطی می گردد که این امر خود می تواند منجربه بروز کشیدگی در درزقوطی شود و سبب نشست و آولدگی محتویات داخل قوطی گردد .
  متن بالا فقط تکه هایی از محتوی متن پاورپوینت میباشد که به صورت نمونه در این صفحه درج شدهاست.شما بعد از پرداخت آنلاین فایل را فورا دانلود نمایید 

 

 


  لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت:  توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد
  • در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.

دانلود فایل   پرداخت آنلاین 


دانلود با لینک مستقیم


دانلود پاورپوینت کمپوت سازی 37 اسلاید
کوشا فایل...
ما را در سایت کوشا فایل دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : يکشنبه 29 اسفند 1395 ساعت: 10:56