دانلود مقاله کامل درباره شبکه بیسیم

ساخت وبلاگ
چکیده : اختصاصی از کوشا فایل دانلود مقاله کامل درباره شبکه بیسیم دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت . ... با عنوان : دانلود مقاله کامل درباره شبکه بیسیم بخوانید :
اختصاصی از کوشا فایل دانلود مقاله کامل درباره شبکه بیسیم دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 42

 

از تنگنای محبس تاریکی

از منجلاب تیره این دنیا

بانگ پر از نیاز مرا بشنو

آه،ای خدای قادر بی همت

حمد و سپاس ایزد منان را که با الطاف بی کران خود این توفیق رابه ما ارزانی داشت تا بتوانیم در انجام رسالتی که بر عهده ما قرار گرفته کوشا باشیم.

مکاتیب الهی و در راس آنها ،اسلام انسان ساز،انسان را موجودی پویا و کمال طلب می دانند .از نظر اسلام انسان در حال تکامل است و جهت گیری او به سوی خدای تبارک و تعالی است.

یکی از راههای تقرب به ذات اقدسش ،علم است.علمی که انسان خداپرست در ذره ذرهاش نشانی از آفریدگار می یابد و هر چه عملش افزون گردد تقربش به خدا تعالی بیشتر می شود.

از این روست که اسلام عزیز،توجهی بی نظیر به علم اندوزی و دانش آموزی مبذول داشته است.از آنجایی که در قرن 21 به سر می بریم ضروری است برای زیستن در چنین عصری بشر در طول زندگی خود همواره با مسائلی رو به رو بوده که هر کدام را به شیوه ای حل نموده و برای حل ساده ترین مسائل تا پیچیده ترین آن ها علاوه بر روش های خاص از ابزارهای خاص نیزاستفاده کرده است.با توجه به پیشرفت تکنولوژی در عصر حاضرو کاربرد کامپیوتر در زمینه های علمی،فرهنگی،اجتماعی،اقتصادی خواهید دید که انسان ها بیشتر مسائل خود را به وسیله کامپیوتر حل می کنند و این امری اجتناب ناپذیر است.

بدین لحاظ ضروری است که کلیه آحاد جامعه در فراگیری علوم مربوط به این پدیده شگفت انگیز قرن کوشا باشند و به طور کلی لازمه پیشرفت در هر زمینه علمی استفاده از کامپیوتر است .

و خوشبختانه پیشرفت رایانه به طور همزمان هم در زمینه سخت افزار و نرم افزار به وقوع پیوسته و موجب راحتی هر چه بیشتر این وسیله شده است.

و هم اینک پروژه ای که در دست دارید بتواند مورد قبول شما قرار گیرد.

در ادامه شایسته است از همکاری و رهنمودهای صمیمانه استاد بزرگوار آقای صیدالی که از مساعدت و کمک های بی شائبه و بی دریغ ایشان در زمینه نوشتن این پروژه بهره مند بودیم تشکر و قدر دانی نمایم .امید است این پروژه راهنمای آموزشی مناسبی جهت کاربران باش و بدیهی است زمان مفید واقع خواهد شد که دانشجویان عزیز و دانش پژوهان گرامی بتوانند از آن نهایت استفاده را ببرند.

نیمسال اول 86-87

تقدیم و تشکر:

تقدیم به استاد فرهیختمان جناب استاد بهنام صیدالی

که به کمک های بی شائبه خود ما را در انجام این کاریاری و همراهی نموده اند.

پروژه حاضر نمی تواند به هیچ وجه پاسخگوی تمام نیازهای این امر خطیر باشد لیکن به عنوان یک کار تحقیقی دانشگاهی می تواند زمینه ساز پروژه های اصلی قرار گیرد جامع الوصف آنچه در توان ما و در محدوده زمانی یک ترم دانشگاهی می گنجید تدوین شد و اینک به استاد گرامیمان سرکار آقای صیدالی تقدیم مینمایم.

به امید آنکه کاستی ها و نارسایی های این طرح با عطوفت ،و رهنمون های خوانندگان آن مرتفع گردد.

با تقدیر و سپاس فاطمه فلاح نژاد.


دانلود با لینک مستقیم


دانلود مقاله کامل درباره شبکه بیسیم
کوشا فایل...
ما را در سایت کوشا فایل دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 25 اسفند 1395 ساعت: 16:02