ترجمه مقاله پروتکل های مسیر یاب کارایی انرژی و تحمل پذیری خطا برای اجرا در شبکه های حسگر بیسیم موبایل

ساخت وبلاگ
چکیده : اختصاصی از کوشا فایل ترجمه مقاله پروتکل های مسیر یاب کارایی انرژی و تحمل پذیری خطا برای اجرا در شب... با عنوان : ترجمه مقاله پروتکل های مسیر یاب کارایی انرژی و تحمل پذیری خطا برای اجرا در شبکه های حسگر بیسیم موبایل بخوانید :
اختصاصی از کوشا فایل ترجمه مقاله پروتکل های مسیر یاب کارایی انرژی و تحمل پذیری خطا برای اجرا در شبکه های حسگر بیسیم موبایل دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .
ترجمه مقاله پروتکل های مسیر یاب کارایی انرژی و تحمل پذیری خطا برای اجرا در شبکه های حسگر بیسیم موبایل

این مقاله ترجمه مقاله انگلیسی ENERGY EFFICIENT AND FAULT TOLERANT ROUTING
PROTOCOL FOR MOBILE WIRELESS SENSOR NETWORKS  
می باشد ./

 

 

 

تعداد صفحات مقاله انگلیسی :5/

تعداد صفحات فایل ترجمه : 15/

فرمت فایل ترجمه : Word /

 

مقاله اصلی را به زبان انگلیسی می توانید رایگان از اینجا دریافت فرمایید /

 

 

 

چکیده

 

به علت تغییر در فرکانس شبکه، این بررسی به عنوان یک پژوهش بسیار دشوار جهت پیاده سازی در پروتکل های مسیر یاب Energy Efficient  وFault Tolerant برای اجرا در شبکه های حسگر بیسیم (MWSN)، مانند: کاربرد هایی همچون:نظارت بر حیات وحش، بررسی میدان جنگ و مطالعات مرتبط با بهداشت محسوب می شود بنابراین در الگو های MWSN، اکثر پروتکل های های مسیر یاب موجود نه قادرند سیالیت شبکه را نجومی پوشش دهند و نه دارای قابلیت خطا یا بی مناسبی هستند. در این مقاله، دو پروتکل خوشه ای Energy Efficient و Fault Tolerant برای مدل MWSN ارائه می شود. مدلEFTCP  ارائه شده، دارای فاکتور خطا پذیری بالایی بوده که این مسئله الگویی متغیر را برای هر گره اصلی خوشه ای فراهم می آورد. همچنین، مدل EFTCP، می تواند پیام های انتقالی موثری را دریافت کند که در آن خوشه ها اصلی به طور منطبق قادرند بخش های زمانی را به اعضای شبکه ( گره) بر اساس تعداد داده های ارسالی به شبکه را اختصاص دهند. نتایج حاصل از فرایند شبیه سازی نشان می دهد که، مدل MWSN - EFTCPدارای مدت زمانی بیشتری نسبت به مدل سیار LEACH و همچنین کارایی بهتری در مقایسه با مدل FTCP-MWSN (در زمان ارسال پیام) می باشند./1017/

 

 

 

تماس با ما برای راهنمایی یا ترجمه با آدرس ایمیل:

magale.computer@gmail.com

 

 

شماره تماس ما در نرم افزار تلگرام:

تماس با ما+98 9337843121 

 

 تماس با ماکانال تلگرام‌  @maghalecomputer

 

 توجه: اگر کارت بانکی شما رمز دوم ندارد، در خرید الکترونیکی به مشکل برخورد کردید و یا به هر دلیلی تمایل به پرداخت الکترونیکی ندارید با ما تماس بگیرید تا راههای دیگری برای پرداخت به شما پیشنهاد کنیم.

 


دانلود با لینک مستقیم


ترجمه مقاله پروتکل های مسیر یاب کارایی انرژی و تحمل پذیری خطا برای اجرا در شبکه های حسگر بیسیم موبایل
کوشا فایل...
ما را در سایت کوشا فایل دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : چهارشنبه 25 اسفند 1395 ساعت: 16:02